loading
      +420 777 222 777      info@formovie.cz

Pronájem radiostanic

h2icon

Pronájem radiostanic

Produkčním společnostem nabízíme pronájem moderních radiostanic (vysílaček) profesionální řady MOTOROLA MOTOTRBO a to včetně našeho privátního kmitočtu, který máme přidělený Českým telekomunikačním úřadem.

Disponujeme profesionálními radiostanicemi MOTOROLA MOTOTRBO v pásmu UHF i v pásmu VHF (dle požadavků a potřeb klienta) a to jak v analogovém, tak i v digitálním režimu.

V nabídce máme radiostanice Motorola DP 1400, DP 4400, DP 3400, SL7500 a dále radiostanice CP 040 a CP 140. Všechny zapůjčené radiostanice jsou dodávány s výkonnými Li-ion bateriemi a multichargery v robusním extrémně odolném přepravním kufru PELI CASE.

NOVĚ máme v nabídce extrémně odolné radiostanice MOTOROLA ATEX s vojenskou certifikací pro provoz ve výbušném prostředí - lomy, doly atd.. Disponujeme radiostanicemi MOTOROLA DP 4400e ATEX a DP 4800e ATEX včetně příslušenství.

Možnost zapůjčení bohatého příslušenství dle požadavku klienta - headsety (máme v nabídce i extremně odolné a vodotěsné), mikrofony, dobíječe, pouzdra, náhradní baterie, externí antény...

Naše radiostanice pracují i v plně digitálním režimu a proto je možné na přání klienta kompletní komunikaci zakryptovat aby nebylo možné komunikaci odposlouchávat cizími osobami.

Doručení na místo natáčení dle domluvy je samozřejmostí.

V případě dlouhodobého pronájmu nabízíme zajímavé cenové podmínky.